Board of Directors

Nicole Fatchaline, CPSM
The Beck Group
P 720.215.3248

 

   

Josh Roberts
Rainmaker Productions, Inc.
P 720.227.2177

 

Michelle Ott, CPSM
JE Dunn Construction
P 303.691.7633



   

Dannie DiIonno
BranchPattern
P 720.307.6008

 

Emily E. Cox
Norris Design
P 303.892.1166

   

Angela Innes
ME Engineers, Inc.
P 720.898.3112

 

Cara Perlman
Merrick & Company
P 303.353.3689

 

       

  

Wendy Clasen
CORE Consultants
P 303.703.4444

   

Megan Eby, CPSM
Toole Design
P 301.927.1900 x173


 

Megan Oberg
Rider Levett Bucknall
P 720.904.1480

 

 

 

       Callie Morris

JE Dunn Construction
P 303.782.7385

Regina Pilot
Martin/Martin
P 303.431.6100

 

 

   

Mae Ann Saas
Eidos Architects
P 720.200.0630

 

Kimberly Wybenga, CPSM
Mark Young Construction
P 303.776.1449



   

Matthew Krall
JVA
P 303.565.4896

 

Molly Cape, CPSM
MTech Mechanical
P 303-586-8168

 

   

Alejandra Spray
Mortenson
P 720.548.1436

 

Marika Bacon
FCI Constructors, Inc.
P 970.535.4725



   

Quentin Odes
BKBM
P 612.483.7848

 

Kristen Buckland
CSNA Architects
P 719.473.7225

 

   

J.P. Arnold
Bridgers & Paxton
P 719.550.5602

 

Kim Robertson
Stantec
P 303.758.4058



     

 

 


2019 Michelle Ott, CPSM   2018 Rebecca Lavezzary   2017  Michele Decker
2016 Maggie Bolden   2015 Kim Robertson   2014 Matthew Campbell
2013 Julie Witecki   2012 Dennis Richard   2011 Dennis Richard
2010 Stacy Stout   2009 Amy Moore Hopkins   2008 Marta Baker
2007 LeAnn Nowak   2006 Erica Meylan   2005 Christine King
2004 Lisa Jelliffe   2003 Dennis Richard   2002 Bob Trout
2001 Christine King   2000 Dena Wyatt   1999 Amy Moore Hopkins
1998 Shelley Hartnett   1997 Debbie Hindman   1996 Eric Mott
1995 Janet Knezovich   1994 Allen Fries   1993 Jim Mellor
1992 Gil Mulley   1991 George Jenkins   1990 Steve Schermerhorn
1989 Susan Gorman   1988 Jerry Seracuse   1987 Irish Ullery Gilpatric
1986 Richard Weingardt   1985 Valerie Smith   1984 Ellen Flynn-Heapes
1983 Dick Maxfield   1982 Marilyn Hennessy   1981 Don Ulrich